Stosujemy pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Możesz w dowolnym momencie zmienić ustawienia Twojej przeglądarki internetowej decydując o użyciu plików cookies. Więcej »

O nas

podstawowe wiadomości

Kim jesteśmy

WITAJ

Jeżeli jesteś na tej stronie to nosisz się z zamiarem budowy wymarzonego domu, mieszkania, hotelu, warsztatu czy też innego budynku mieszkalnego, usługowego, handlowego, gospodarczego, produkcyjnego..... Pragniemy zainteresować Ciebie naszą ofertą kompleksowej obsługi inwestycji od projektu do wykonawstwa.

Jesteśmy firmą realizującą kompleksowo projekty budowlane: projekty koncepcyjne, projekty architektoniczno-budowlane i wykonawcze zawierające wszystkie projekty branżowe budynków realizowanych od podstaw a także przebudowy i rozbudowy wszelkich budynków dostosowując ich do nowych funkcji.

W imieniu inwestora możemy uzyskać decyzję o warunkach zabudowy oraz wymagane wszelkie pozwolenia, uzgodnienia, oświadczenia i mapy. Zapewniamy również uzyskanie pozwolenia na budowę i sprawujemy nadzór autorski podczas prac budowlanych. Jeśli trzeba poprowadzimy całą budowę.

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Proces projektowania składa się z kilku spójnych etapów: wykonaniu koncepcji wraz z wizualizacją budynku zgodnie z potrzebami oraz preferencjami Inwestorów. Następnie koncepcja jest modyfikowana i uzgadniana zgodnie z życzeniem Inwestora by w końcu po akceptacji koncepcji przystąpić do prac projektowych, które w zależności od typu budynku trwają od czterech do kilkunastu tygodni. Po tym czasie Inwestor otrzymuje projekt budowlano-wykonawczy który stanowi załącznik do wniosku o pozwolenie na budowę lub zgłoszenia budowy. Proces uzyskania pozwolenia na budowę czasami bywa uciążliwy dlatego też w każdej sytuacji urzędowej, która czeka Inwestora służymy pomocą i radą aż do uzyskania prawomocnej decyzji.

PROJEKTY TYPOWE

Zajmujemy się również adaptacją projektów typowych. Mamy podpisane umowy partnerskie z większością biur projektowych w Polsce wykonujących tego typu projekty. Część tych projektów można znaleźć w naszej wyszukiwarce projektów typowych. Zanim jednak zdecydujesz się na ten krok, porozmawiaj z nami i sprawdź czy warto. Bardzo często zakres zmian w projekcie typowym jest za duży, aby był opłacalny (zdarza się, że trzeba rzut rysować od nowa). W projektach typowych znajdują się rozwiązania bardzo często niechętnie widziane przez Inwestorów w naszym regionie: duże przekroje krokwi, różne typy stropów, itp. Dlatego za każdym razem adaptujemy projekt pod indywidualne wymagania i z korzyścią dla Inwestora będąc w zgodzie z normami i warunkami technicznymi. Poza adaptacją projektu wykonujemy również projekt zagospodarowania działki projektując sprawną komunikację oraz przyłącza mediów do budynku.

WYKONAWSTWO

Oferujemy usługi kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego. Jeżeli nie masz czasu poprowadzimy Twoją budowę. Zamówimy i obliczymy materiały na budowę, skontaktujemy Cię z firmami wykonawczymi (znamy wiele firm budowlanych godnych polecenia rożnych branż), skoordynujemy wszelkie prace na budowie aż do jej zakończenia. Oszczędzimy Ci pomyłek, zaoszczędzimy Twój czas. Wiele osób przekonało się, że kosztowaliśmy mniej niż budowa systemem gospodarczym i szarpanina z nierzetelnymi "fachowcami".

Zajmujemy się doprowadzaniem do stanu zgodnego z prawem budynków postawionych niezgodnie oraz bez pozwolenia na budowę. Legalizujemy samowole budowlane. Wykonujemy projekty zamienne, inwentaryzacje.

co możemy dla ciebie wykonać

Czym się zajmujemy?

Projekty budowlane

Wielobranżowe wszelkich budynków mieszkalnych i usługowo-handlowych

Zaprojektuj i wybuduj

Prowadzenie inwestycji kompleksowo od projektu aż po odbiór inwestycji

Usługi geodezyjne

Mapy do celów projektowych, podziały działek, wznowienia granic

Wykonawstwo

Inspektor nadzoru, kierownik budowy, ekspertyzy, inwentaryzacje